Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz / Monter

Lavaster Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Ręczna lub mechaniczna obróbka elementów stalowych (cięcie na wymiar, szlifowanie, wiercenie) w oparciu o rysunek techniczny,

  • obsługa maszyn i elektronarzędzi,

  • składanie elementów stalowych z półfabrykatów,

  • montaż próbny i montaż finalny konstrukcji stalowych,

  • przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz zasad bezpieczeństwa pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • znajomość obsługi maszyn i elektronarzędzi tj. gilotyna, przecinarka taśmowa, walcarka, prasa, wiertarka, szlifierka kątowa,

  • umiejętność obsługi palnika acetylenowo- tlenowego oraz sekatora gazowego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności manualne,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie jako ślusarz-monter,

  • precyzja i dokładność w pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zdolność do pracy powyżej 3 m

  • niekaralność,

  • brak nałogowa,

  • gotowość do pracy w delegacji i w systemie II zmianowym.

Mile widziane

  • uprawnień na podesty ruchome i ładowarki teleskopowe,

  • uprawnień montera rusztowań,

  • innych uprawnień tj. operator wózka widłowego, operator suwnic, palacz gazowy, hakowy itd.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie

  • terminowe wynagrodzenie

  • premie motywacyjną

  • dodatki za pracę w delegacji

  • zaplecze socjalne

  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)

Wymagania - profil osobowościowy:

zaangażowanie i sumienność,

dobra organizacja pracy,

samodyscyplina,

dyspozycyjność,

brak nałogów,

łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.