Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Monter

"ECO-LINE"

  • Lotników 15, Krosno
    Krosno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

"ECO-LINE"

Lotników 15

Krosno

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie detali do spawania

  • obsługa maszyn: przecinarka taśmowa, wiertarka stołowa, wykrawarka hydrauliczna, gilotyna

  • prace montażowe

  • przygotowanie wyrobów do wysyłki i załadunek

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • dyscyplina pracy, orientacja na jakość i terminowość

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie prac ślusarskich i montażu

  • uprawnienia na suwnicę

  • uprawnienia w wózek widłowy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w oparciu o nowoczesne technologie