Ślusarz - Monter - Mechanik

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-01-05)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, 59-300 Lubin jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, stawiającą na stały rozwój oraz poszerzamy swoje kompetencje i możliwości.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • mechaniczna instalacja, serwis, optymalizacja i modernizacja nowych i istniejących maszyn przemysłowych i urządzeń
    • rozruch
    • wsparcie produkcji

    Wymagania

    • wykształcenie w wymienionym powyżej obszarze
    • doświadczenie zawodowe przy wykonywaniu montażu, mile widziane również osoby początkujące w zawodzie
    • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
    • mile widziane umiejętności spawalnicze
    • mile widziana znajomość języków obcych (angielski lub niemiecki)
    • akceptacja długotrwałego przebywania za granicą

    Oferujemy

    • Gruntowane szkolenia
    • Długoterminowe zatrudnienia
    • Dobra atmosfera w pracy
    • Perspektywy w zależności od predyspozycji i zaangażowania

    Jeżeli chcesz współpracować przy realizacji skomplikowanych projektów na całym świecie i brać udział w ich sukcesie, to oczekuje na Panią/Pana interesujący obszar zadań z odpowiednimi warunkami, świadczenia socjalne średniej wielkości przedsiębiorstwa, solidne wdrożenie do pracy oraz miła atmosfera pracy.

    Wynagrodzenie

    Od 5000 PLN

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom