Oferta pracy

Ślusarz - Monter Obrabiarek

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.O firmie

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.

Grabiszyńska 281

Wrocław

FAT, Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A., członek belgijskiej grupy HACO jest liderem wśród producentów tokarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie w Polsce. Grupa HACO jest jednym z największych producentów maszyn do obróbki metali w Europie i ważnym producentem maszyn do obróbki drewna. W skład grupy HACO wchodzi wiele zakładów produkcyjnych, w większości usytuowanych w Europie Zachodniej a także liczne biura sprzedaży na całym świecie.

Spółka FAT/HACO poszukuje pracownika do zatrudnienia na stanowisku:

ŚLUSARZ - MONTER OBRABIAREK

Zadania podstawowe:

  • montaż zespołów obrabiarek m.in. łożysk, śrub kulowych;
  • regulacja zespołów obrabiarek m.in. kół zębatych;
  • prace szlifirskie przy montażu obrabiarek (m.in. operacje wiercenia, gwintowania, szlifowania przy użyciu szlifirek kątowych).

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu mechanicznym;
  • znajomość budowy obrabiarek;
  • doświadczenie min. 5 lat w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • posiadanie uprawnień do obsługi suwnic i wózka jezdniowego będzie atutem;
  • posiadanie zdolności technicznych i sprawności manualnej.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w centrum Wrocławia;
  • stabilne warunki zatrudnienia, ukierunkowane na długofalową współpracę;
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres:
Ul. Grabiszyńska 281
53-234 Wrocław
lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy