Oferta pracy

Ślusarz - Monter

GONSTAL - Walencik KarolO firmie

2 600‐6 399 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Wilków (pow. opolski), lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Ślusarz - Monter (możliwość przeszkolenia)
Miejsce pracy: Wilków, Puławy oraz wyjazdy

Opis stanowiska:

  • prefabrykacja i montaż konstrukcji stalowych/rurociągów, maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • obsługa szlifierek, wiertarek, pił, itp.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność wykonywania spoin szczennych
  • praktycznej umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych(szlifierka, wiertarka, suwmiarka itp.)
  • mile widziane znajomość języka niemieckiego , angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub na własnej działalności
  • możliwość rozwoju zawodowego (jesteśmy w stanie przeszkolić początkujących lub chcących zacząć pracę w tym zawodzie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności
  • ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy