Ślusarz narzędziowiec

AUDITOR F&M S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

AUDITOR F&M S.C.

Źródlana 69

Bydgoszcz

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: SL202003

Obowiązki

  • prace ślusarskie przy formach (w zakresie utrzymania ruchu)
  • montaż i naprawa form wtryskowych
  • regeneracja i naprawa części maszyn i form wtryskowych
  • montaż i naprawy podzespołów maszyn

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość budowy form wtryskowych
  • znajomość podstaw mechaniki i technik ślusarskich
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe

Oferta:

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • praca w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • praca z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
  • miła i przyjazna atmosfera w pracy
  • przeszkolenie wprowadzające
  • wsparcie w zakresie technicznym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy