Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz Narzędziowy

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Bianor, polsko-holenderska firma z zakładami produkcyjnymi w Polsce oraz Rumunii, będąca liderem w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji kontraktowej, dostarczająca wyroby oraz rozwiązania technologiczne światowym markom takim jak: Philips, Makita, Brita, Bosch-Siemens czy Newell Rubbermaid

    aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

    ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY
    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • Składanie, montaż i demontaż form wtryskowych
    • Prace ślusarskie przy formach wtryskowych
    • Konserwacja form wtryskowych
    • Obsługa suwnicy, narzędzi ręcznych i pomiarowych
    • Przestrzeganie zasad BHP i 5S

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
    • Solidność, dokładność, pełne zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
    • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
    • Chęć nabywania nowych umiejetności

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w systemie dwuzmianowym

    Jeśli spełniasz powyższe warunki prześlij swoje CV poprzez przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    www.bianor.pl

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

    bottom