Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz Narzedziowy

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 31.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie usuwanie usterek i awarii powstałych w trakcie użytkowania form wtryskowych i okrojników oraz innych narzędzi.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub pokrewne
    • Sumienność, dokładność
    • gotowość do świadczenia pracy w systemie 3-zmianowym

    Mile widziane:

    • umiejętność obsługi urządzeń skrawających (tokarki, frezarki)
    • uprawnienia do obsługi suwnic bezprzewodowych IIS
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • uprawnienia spawalnicze (MAG)

    FIRMA OFERUJE:

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość przyuczenia do zawodu
    • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
    • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
    • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
    • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
    • „Wczasy pod gruszą”
    • Dopłata do biletów miesięcznych
    • Program multisport
    • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
    • prace na terenie Bielska-Białej i okolic

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila z dopiskiem Nazwy Stanowiska lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 727555155.

    Dodatkowo informujemy:

    Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:
    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR SIGMA Katarzyna Jaworska, z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv) w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji.”

    Wiem, że: • administratorem moich danych osobowych jest HR SIGMA Katarzyna Jaworska z siedzibą 43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39, • podstawę prawną ich przetwarzania moich danych osobowych stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów, • celem przetwarzania jest prowadzenie – przez administratora, jako agencję pracy tymczasowej i agencję pośrednictwa pracy – bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników dla pracodawców i pracodawców użytkowników, a także przesyłanie korespondencji, • moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: potencjalnym pracodawcom, upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym, • dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody,
    • mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie,  żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, • podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału
    w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału
    w rekrutacji.

    Brak klauzuli o wskazanej treści sprawi, że nadesłane przez Państwa materiały nie będą rozpatrzone podczas rekrutacji.