Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz narzędziowy

FKS OKUCIA OKIENNE I DRZWIOWE sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Morownicka 1C

Bronikowo (pow. kościański)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie, montaż i naprawa narzędzi produkcyjnych, a w szczególności form odlewniczych, wykrojników, form wtryskowych, przyrządów montażowych,

  • Wykonywanie narzędzi do obróbki elektroerozyjnej,

  • Montowanie, demontowanie, naprawianie, ustawianie uchwytów i przyrządów przeznaczonych do: mocowania narzędzi uniwersalnych i specjalnych różnych typów, mocowania przedmiotów obrabianych na uniwersalnych, specjalizowanych i specjalnych obrabiarkach (tokarkach, frezarkach, wiertarkach, szlifierkach),

  • Sprawdzanie jakości wykonywanych prac – przeprowadzanie pomiarów i prób po montażu, naprawie i regulacji narzędzi, przyrządów i uchwytów,

  • Konserwowanie narzędzi, przyrządów i uchwytów z zachowaniem wymogów ochrony środowiska naturalnego,

  • Przyjmowanie do naprawy części maszyn produkcyjnych,

  • Ustalanie przyczyn wad i niesprawności podstawowych podzespołów i części maszyn,

  • Czyszczenie i mycie urządzeń przed wykonaniem napraw,

  • Weryfikacja uszkodzonych zespołów i części,

  • Dorabianie, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części z zastosowaniem operacji: wiercenia, rozwiercania, odkręcania śrub, cięcia, piłowania, skrobania, frezowania, toczenia, docierania, nitowania, gięcia, lutowania, zgrzewania, klejenia, szlifowania,

  • Sprawdzanie poprawności działania urządzeń po naprawie,

  • Konserwacja i wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych, z zachowaniem wymogów ochrony środowiska naturalnego,

  • Czyszczenie oraz konserwowanie maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich,

  • Instruowanie użytkowników o zasadach i wymogach prawidłowej eksploatacji maszyn,

  • Ostrzenie pił tarczowych na automacie szlifierskim,

  • Stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.,

  • Po skończonej pracy zachowanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Pracowitość.

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki,

  • Premię uznaniową,

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • Profesjonalne szkolenia zawodowe,

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

FKS firmie zajmująca się produkcją okuć okiennych i drzwiowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy