Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz Narzędziowy - Brygadzista

  • Mikołów, śląskie
  • Kierownik
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mikołów
    Numer referencyjny: ŚNB/DŁ/K

    OPIS STANOWISKA

    • Zarządzanie zespołem ślusarzy narzędziowych i pracownikami działu obróbki – tylko brygadzista,
    • Diagnoza i analiza problemów,
    • Wyszukiwanie przyczyn problemów, proponowanie działań zapobiegawczych,
    • Wykonywanie i naprawianie narzędzi,
    • Tworzenie dokumentacji technicznej,
    • Próby na prasach.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i uprawnienia spawalnicze – tylko brygadzista,
    • Doświadczenie w narzędziowni zajmującej się konserwacją narzędzi tłocznych,
    • Bardzo dobra znajomość budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych,
    • Znajomość obróbki ręcznej metali,
    • Obsługa suwnic poziomu roboczego 0.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Szkolenia branżowe, dodatek stażowy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zamieszczenie w aplikacjach klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”