Oferta pracy

Ślusarz Narzędziowy

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w procesach produkcyjnych w dziale Montażu form wtryskowych ( montaż/demontaż, konserwacja, naprawa form wtryskowych)

  • Prace z zakresu montażu form wtryskowych zgodnie ze specyfikacją techniczną

  • Wykonanie zleconych zadań na czas w zgodzie z wymaganą jakością

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz przełożonymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Ślusarza Narzędziowego w zakładzie o podobnym profilu,

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i możliwość pracy w systemie zmianowym

  • Uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu roboczego będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o unikatowym profilu biznesowym

  • bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shapers’ Polska Sp. z o. o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych i prototypów

Rok powstania: 1996

Liczba zatrudnionych: 250 osób

Jedyny oddział Grupy ARRK w Polsce.

Przewiń do profilu firmy