Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz narzędziowy

PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "APLEX" sp. z o.o. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ

4 0007 000 brutto / mies.
  • Podmiejska 4
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Podmiejska 4

Bydgoszcz

APLEX to wiarygodny i rzetelny partner biznesowy oferujący indywidualne podejście do potrzeb Klientów oraz wysoką jakość świadczonych usług. Wiodącą działalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych w tym również tworzyw konstrukcyjnych.

Opis stanowiska:

  • montaż i demontaż form wtryskowych
  • wykonywanie czynności naprawczo-konserwacyjnych form wtryskowych
  • osełkowanie, polerowanie, obróbka ręczna skrawaniem
  • tuszowania i pasowania części form wtryskowych
  • przeprowadzanie planowych przeglądów, napraw i remontów form wtryskowych
  • dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych narzędzi, i przyrządów pomiarowych
  • przestrzeganie i stosowanie przepisów BHP i PPOŻ., zasad kontroli jakości, ochrony środowiska oraz obowiązujących w firmie regulamin
  • regeneracja i bieżące utrzymanie w ruchu narzędzi
  • precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie
  • diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz
  • proponowanie działań zapobiegawczych

Wymagania:

  • dobra znajomość budowy form wtryskowych
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • 5-letnie doświadczenie w pracy w narzędziowni zajmującej się konserwacją narzędzi tłocznych
  • bardzo dobra znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych, tłoczenia metali
  • znajomość obróbki ręcznej metali
  • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych
  • mile widziany kurs obsługi suwnic z poziomu roboczego "0"

Oferujemy:

  • poszukujemy osób nastawionych na rezultaty, umiejących pracować w zespole, chętnych do uczenia się
  • duże możliwości rozwoju: przez udział w szkoleniach związanych z ciągłym wdrażaniem nowych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę ( możliwość ustalenia innej, zgodnie z preferencjami kandydata)
  • praca w systemie jednozmianowym (raz w miesiącu jeden tydzień druga zmiana)
  • karta multisport

Ogłoszenie archiwalne