Ślusarz Narzędziowy

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w procesach produkcyjnych w dziale Montażu form wtryskowych ( montaż/demontaż, konserwacja, naprawa form wtryskowych)

  • Prace z zakresu montażu form wtryskowych zgodnie ze specyfikacją techniczną

  • Wykonanie zleconych zadań na czas w zgodzie z wymaganą jakością

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz przełożonymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Ślusarza Narzędziowego w zakładzie o podobnym profilu,

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i możliwość pracy w systemie zmianowym

  • Uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu roboczego będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o unikatowym profilu biznesowym

  • bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Firma Shapers' Polska, zlokalizowana w centrum Bydgoszczy, jest jedyną narzędziownią w Polsce produkującą duże formy na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Produkowane w naszej firmie formy są wykorzystywane przy produkcji samochodów marek takich jak: Aston Martin, Bentley, Renault, Toyota, Tesla i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy!

Przewiń do profilu firmy