Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ślusarz narzędziowy form

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży elektronicznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Ślusarz narzędziowy form

Twój zakres obowiązków

  • naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych,

  • czyszczenie form po i w trakcie produkcji,

  • uczestnictwo w rozruchu form wtryskowych,

  • usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje form wtryskowych,

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,

  • bardzo dobre zdolności manualne,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość budowy i działania form wtryskowych,

  • umiejętność wykonywania pomiarów,

  • precyzja i systematyczność.

Mile widziane

  • uprawnienia na suwnicę,

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę bezpośrednio przez Klienta, docelowo na czas nieokreślony,

  • 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00);

  • premia kwartalna;

  • praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie;

  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych),

  • prywatna opieka medyczna LUX-MED dla pracownika oraz członków rodziny

  • przyjazna atmosfera w pracy.

Benefity

  • opieka dedykowanego specjalisty

Zainteresowała Cię ta oferta? Zgłoś się jak najszybciej i zacznij pracę od zaraz!

Kontakt do Rekrutera: 501 587 563

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Przewiń do profilu firmy