Logo Pracuj.pl

Ślusarz Narzędziowy- Frezer CNC

STIEGELMEYER Sp. z o.o.O firmie

  • Chełmno
    Chełmno, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • programowanie frezarki CNC,
  • obsługa frezarki CNC, tokarki, szlifierki,
  • konserwacja i regeneracja narzędzi,
  • kontrola jakości wykonanych elementów.

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi frezarki CNC,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza mechaniczna,
  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • pracę w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Miejsce pracy:

Miejsce pracy znajduje się w siedzibie firmy w miejscowości Stolno (pow. chełmiński), kujawsko-pomorskie.

Ślusarz Narzędziowy- Frezer CNC, Chełmno