Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz narzędziowy

CROWN PACKAGING MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Maszewska 20, Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Maszewska 20

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • regeneracja części zamiennych na potrzeby utrzymania ruchu linii produkcyjnych,

  • montaż i regeneracja narzędzi tłocznych, formujących i tnących,

  • przeprowadzanie pomiarów i regulacji narzędzi tłocznych i formujących,

  • udział w pracach przeglądowych linii,

  • wykonywanie ręcznych prac ślusarskich,

  • przeprowadzanie kontroli zamawianych części zamiennych do przyrządów,

  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, raportów z napraw i przeglądów,

  • przestrzeganie oraz stosowanie się do wszystkich obowiązujących zasad, procedur i instrukcji oraz innych dokumentów,

  • przestrzeganie, stosowanie się do przepisów oraz zasad BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe mechanik, ślusarz,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka),

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • mile widziana umiejętność obsługi obrabiarek konwencjonalnych: szlifierka do płaszczyzn, polerka,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • możliwość dalszego rozwoju i awansu,

  • pakiet szkoleń,

  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia i bardzo bogaty pakiet socjalny,

  • dofinansowanie do napojów i przekąsek,

  • bonus kwartalny,

  • udział w wielu ciekawych projektach,

  • realny wpływ na rozwój poprzez program pomysłów pracowników,

  • miłą atmosferę oraz obszerne wdrożenie do pracy.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Aplikuj i przekonaj się sam, że warto z nami pracować!

Firma Crown Packaging Manufacturing Poland, będąca międzynarodowym producentem wieczek oraz puszek dla znanych na całym świecie marek, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Automatyk.

Przewiń do profilu firmy