Ta oferta pracy jest nieaktualna od 368 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz narzędziowy I - obróbka ręczna

  • Polkowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG, w przedsiębiorstwie produkującym metalowe stelaże siedzeń samochodowych do aut marek: Volkswagen, Seat oraz Skoda - to do Ciebie kierujemy naszą ofertę!

    Dajemy Ci szansę pracy w innowacyjnym, międzynarodowym i stabilnym przedsiębiorstwie!

    Miejsce pracy: Polkowice
    (umowa o pracę)

    Główne zadania:

    • okresowe kontrole tłoczników zgodnie z planem,
    • naprawa oraz utrzymywanie w ciągłym ruchu tłoczników,
    • natychmiastowa reakcja w trakcie awarii,
    • zgłaszanie wszelkich wad, awarii oraz uchybień,
    • wprowadzenie kreatywnych pomysłów celem eliminacji awarii tłoczników,
    • współpraca ze wszystkimi grupami zawodowymi na wydziale w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości tłoczonych części i utrzymania ciągłości produkcji.

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe techniczne,
    • 3 lata doświadczenia w zawodzie ślusarz narzędziowy,
    • znajomość zagadnień budowy tłoczników lub maszyn,
    • wysokie zdolności manualne,
    • umiejętność analitycznego myślenia, znajomość obróbki mechanicznej metalu,
    • dokładność, samodzielność, kreatywność, współpraca grupowa.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • kontakt z nowymi technologiami,
    • możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług.