Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz narzędziowy

Bell P.P.H.U.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Marka Hłaski 7

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

- Montaż form wtryskowych

- Przygotowanie form do produkcji,

- Konserwacja i naprawy narzędzi produkcyjnych

Nasze wymagania

- Wykształcenie techniczne lub zawodowe o profilu mechanicznym lub obróbka skrawaniem

- Doświadczenia na stanowisku ślusarz narzędziowy lub obróbka metali

- Dobra znajomość rysunku technicznego i podstawowego sprzętu pomiarowego

- Sprawność manualne, dokładność

- Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

- Pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Umowa o pracę

- Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

- Dobrą atmosferę pracy

O nas

Bell PPHU – polski producent kosmetyków kolorowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do działu Narzędziowni w Józefowie k. Warszawy osoby na stanowisko: Ślusarz narzędziowy.