Logo Pracuj.pl

Pracownik narzędziowni

WINKELMANN Sp. z o.o.O firmie

WINKELMANN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 277

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa narzędzi produkcyjnych,
  • Prawidłowa obsługa, eksploatacja maszyn, urządzeń i narzędzi kontrolno-pomiarowych obsługiwanych przez pracowników i wykonywanie napraw prewencyjnych,
  • Modernizacja narzędzi, wprowadzanie zmian w narzędziach – wpływających na poprawę jakości produkcji oraz redukcję czasów przezbrojeń,
  • Współpraca z innymi zespołami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność pracy na obrabiarkach konwencjonalnych (tokarka, frezarka, szlifierka do płaszczyzn)
  • Spawania metodą MIG lub TIG,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wykrawającymi, formującymi i zgrzewającymi,
  • Umiejętności manualnej pracy,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System premiowy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Dofinansowana stołówka,
  • Spotkania integracyjne,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie wakacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowana stołówka

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1500 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor grzewczy Winkelmann Sp. z o. o. to od 1998 roku wiodący producent pojemnościowych podgrzewaczy wody. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tym sektorze poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Sektor Automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Pracownik narzędziowni, Jaworzyńska 277, Legnica