Oferta pracy

Ślusarz Narzędziowy

LSJ HR GROUP

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Jesteś precyzyjny, dokładny i dyspozycyjny do pracy na 2 zmiany? Zapoznaj się z ofertą!

Rekrutujemy dla naszego Klienta – producenta profili kompozytowych wytwarzanych metodą poltruzji. Firma posiada ponad 40 letnie doświadczenie w oferowaniu ekonomicznych i energooszczędnych alternatyw dla budownictwa i przemysłu.

W związku z otwarciem nowego oddziału w Łozienicy, poszukujemy osób, które będą współuczestniczyć w budowaniu firmy.

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja, naprawa i regeneracja narzędzi (Proces pultruzji)

  • Pomiary powłok chromowanych

  • Wymiarowanie matryc

  • Optymalizacja napraw oraz serwisu

  • Aktualizacja dokumentacji, rysunków technicznych, procesu napraw i serwisu

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym

  • Znajomość budowy narzędzi, matryc, form

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Precyzja, skrupulatność i dokładność

  • Wiedza z zakresu metaloznawstwa

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjny poziom wynagrodzenia

  • Pracę w systemie 2 zmianowym

  • Szkolenie wdrażające

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy