Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz narzędziowy - Mechanik maszyn

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECONTROL Usługi Techniczne jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży projektowania
    i budowy maszyn oraz usługach narzędziowych. Z uwagi na rozwój firmy poszukujemy:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • prace montażowe nowych maszyn
    • prace montażowe przyrządów produkcyjnych, tłoczników, wykrojników
    • prace remontowe  maszyn i urządzeń
    • obróbka wykańczająca detali
    • precyzyjne prace ślusarskie

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe
    • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
    • umiejętności w zakresie naprawy i konserwacji maszyn
    • umiejętności w zakresie prac ślusarskich
    • bardzo dobra znajomość posługiwania się rysunkiem technicznym
    • podstawowa znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych (szlifierki do wałków/otworów, tokarki, frezarki)
    • sumienność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • dobre warunki pracy
    • stałość w zatrudnieniu
    • pracę w firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego
    • udział w ciekawych projektach i realizacja zróżnicowanych zadań
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma ECONTROl z siedzibą w  Poznaniu przy ul. Skawińskiej 37 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne