Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz narzędziowy

MPT POLAND sp. z o.o.

  • Strefowa 12, Cyranka, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Strefowa 12

Cyranka

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie narzędzi ich przeglądy, diagnoza usterek narzędzi, ich naprawa i regeneracja

  • montaż oraz modyfikacje narzędzi (wykrojniki / tłoczniki postępowe / transferowe)

  • wykonywanie prac tj. toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie

  • wsparcie w modyfikacji oprzyrządowania produkcyjnego

  • dorabianie części maszyn

  • umiejętna obsługa narzędzi ślusarskich

  • montaż podzespołów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w serwisowaniu narzędzi tłoczących znajomość ich budowy i działania.

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

  • wykształcenie techniczne

  • mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki

  • dokładność w wykonywaniu zadań

  • zdolności manualne, precyzja, cierpliwość i samodzielność

  • gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana umiejętność spawania gazowego lub elektrycznego (MIG/MAG oraz TIG)

To oferujemy

  • praca w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • realizacji ciekawych projektów,

  • udziału w szkoleniach,

  • możliwość awansów wewnętrznych

O nas

MPT POLAND Sp. z o.o. jest firma dzialajaca na terenie Polskie od 2016 roku oraz wchodzaca w sklad miedzynarodowej grupy MPT GROUP GmbH.

MPT Poland zajmuje się produkcja komponentów produkowanych na bazie tłoczenia i obróbki powierzchni metali. W szczególności specjalizujemy się w produkcji wielkoseryjnej dla przemysłu automotive, przemysłu łożyskowego, maszynowego i mechanicznego. Współpracujemy już z największymi producentami z branży na świecie. Grupa MPT zatrudnia obecnie 400 osób w kilku zakładach na świecie.