Oferta pracy

Ślusarz Narzędziowy

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Celna 5 Nowy Tomyśl 64-300 Polska

Nowy Tomyśl

Dział Ślusarni w Phoenix Contact Wielkopolska jest odpowiedzialny za zapewnienie dostępności i sprawności form wtryskowych na potrzeby naszej produkcji. Odpowiada m.in. za czyszczenie, naprawę i przezbrojenie form wtryskowych w celu przywrócenia ich zdolności produkcyjnych.

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

W DZIALE ŚLUSARNI ICC

Jakie będą twoje zadania?

  • Naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych

  • Czyszczenie form po i w trakcie produkcji

  • Niezbędne modyfikacje form wtryskowych

  • Rejestrowanie wykonanej pracy

Co oczekujemy?

  • Wykształcenie zawodowe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. ślusarz, operator obróbki skrawaniem, mechanik)

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz narzędziami do obróbki mechanicznej

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Wiedza w zakresie obróbki metalu

Co oferujemy?

Atrakcyjne
wynagrodzenie
Stabilną pracę w międzynarodowej
organizacji

Bezpłatny dowóz
pracowników
z pobliskich miejscowości
Bogaty pakiet benefitów
(m.in. opieka medyczna, wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i zimowiska dla dzieci, dodatkowe dni wolne dla mam i inne.)

Pracę w przyjaznej
atmosferze
Przejrzysty system
kształcenia
umożliwiający
rozwój i awans pracowników

„Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej www.phoenixcontact.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znajdź nas na:
Facebook, WWW, Youtube
Poznaj nas

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy