Ślusarz Narzędziowy

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Narzędziownia wykonuje na zlecenie zakładów przemysłu zbrojeniowego i lotniczego precyzyjne sprawdziany i przyrządy; produkcja jednostkowa;

    Miejsce pracy: Radom

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie precyzyjnych sprawdzianów produkcyjnych oraz niepowtarzalnych skomplikowanych detali
    • koordynowanie pracy szlifierzy przy wykonywaniu sprawdzianów i precyzyjnych detali;

    Wymagania:

    • dobra znajomość rysunku technicznego
    • doświadczenie w zawodzie ślusarza narzędziowego ; znajomość precyzyjnej obróbki ręcznej – pasowanie , docieranie ;  możliwość szkolenia pracownika z mniejszym doświadczeniem
    • umiejętność pracy zespołowej;

    Oferujemy:

    • dobre warunki pracy, dobra atmosfera w pracy
    • zdobycie wyższych kwalifikacji
    • praca 5 dni w tygodniu, jedna zmiana
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.narzedziownia-lucznik.pl
    bottom