Ślusarz Narzędziowy

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.02.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 04.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy i budową drugiej hali produkcyjnej w Siemianowicach Śląskich poszukujemy:
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Główne wymagania i zadania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie warsztatowe przy pracy na tłoczni jako ślusarz narzędziowy
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej
  • Umiejętność obróbki ręcznej i pasowania elementów
  • Umiejętność określania stanu zużycia elementów eksploatacyjnych narzędzi (tłoczników) - regeneracja / wymiana
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra i samodzielna organizacja stanowiska pracy
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym

Oferujemy:

  • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Dodatek do każdej godziny przepracowanej w systemie 4 zmianowym
  • Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
  • Dofinansowanie do kart Multisport Benefit
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego
  • Kursy językowe i szkolenia
  • Świetna lokalizacja miejsca pracy

Największą wartością Adient są nasi pracownicy.

To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów!

Dołącz do Adient!

Dokumenty aplikacyjne można przesłać klikając w przycisk aplikowania:

lub pod adres:

Adient Seating Poland Sp. z o.o.
ul. Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie
(w tytule: Ślusarz Narzędziowy)

Proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )