Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz Narzędziowy

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 86 000 pracowników w 238 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

    W Adient Seating Poland w Siemianowicach Śląskich  zajmujemy się produkcją metalowych konstrukcji foteli samochodowych dla  największych marek samochodowych  na świecie.

    W związku uruchomieniem drugiej hali produkcyjnej w Siemianowicach poszukujemy doświadczonych i gotowych do pracy w systemie czterozmianowym kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

    Główne zadania:

    • Naprawa i utrzymanie ruchu tłoczników na wydziale Tłoczni poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/elektrycznych/pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich
    • Przygotowanie tłoczników do produkcji (regeneracja)
    • Wprowadzanie modyfikacji do tłoczników
    • Podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki)

    Wymagania

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Doświadczenie warsztatowe przy pracy na tłoczni jako ślusarz narzędziowy
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • Umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej
    • Umiejętność obróbki ręcznej i pasowania elementów
    • Umiejętność określania stanu zużycia elementów eksploatacyjnych narzędzi (tłoczników) - regeneracja / wymiana

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie
    Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
    Pakiet relokacyjny w przypadku osób gotowych na zmianę miejsca zamieszkania (powyżej 100 km)
    Dodatek do każdej godziny przepracowanej w systemie 4 zmianowym

    Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
    Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
    Dofinsowanie do kart Multisport Benefit
    Szerokie pole rozwoju zawodowego

    Świetna lokalizacja miejsca pracy
    Kursy językowe i szkolenia
    Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
    Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie

    Największą wartością Adient są nasi pracownicy.
    To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów!
    Dołącz do Adient !

    Dokumenty aplikacyjne można przesłać klikając w przycisk aplikowania:

    lub pod adres:

    Adient Seating Poland Sp. z o.o.
    ul. Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie

    (w tytule: Ślusarz Narzędziowy)

    Proszę załączyć klauzulę:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, ul Krupanka 93 na potrzeby aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska)”

    Zostałem/am poinformowany/a przez Administratora Danych Osobowych tj. Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, ul Krupanka 93 o tym, że:
    1) Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a i c RODO
    2) Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność  prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres; [email protected] lub  Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, ul Krupanka 93.
    3) Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
    4) Poprzez przesłanie mojego CV na adres mailowy moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania  Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, ul Krupanka 93
    5) Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych, nie  dłużej jednak niż przez dwa lata od dnia przesłania CV.
    6) Administrator może przekazywać Pani/Pana dane następującym odbiorcom: dostawcom usług wspierających realizację procesu rekrutacji i zatrudnienia oraz dostawcom usług IT.
    7) Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.