Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz narzędziowy

Schmittenberg - Pol Sp. z o.o.

  • Kniewska 33, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kniewska 33

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe

  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi tokarki i szlifierki do płaszczyzn

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy trzyzmianowej

Mile widziane

  • Doświadczenie przy regeneracji tłoczników

  • Uprawnienia do obsługi palnika gazowego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • Praca w młodym zespole

  • Pakiet szkoleń

  • Stabilność zatrudnienia

SCHMITTENBERG-POL jest współczesną zautomatyzowaną tłocznią. Specjalizujemy się w produkcji metalowych elementów złączeniowych i bezpieczeństwa dla przemysłu automotive w postaci nakrętek i tulejek.

Przewiń do profilu firmy