Logo Pracuj.pl

Ślusarz narzędziowy (tłocznia)

Job Impulse Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży elektronicznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Ślusarz narzędziowy (tłocznia)

Twój zakres obowiązków

  • przezbrajanie, konserwacja i regeneracja tłoczników,
  • kondycjonowanie tłoczników zgodnie z dokumentacją i instrukcją,
  • ustawianie pras produkcyjnych oraz ich podajników,
  • uczestnictwo w rozruchu tłocznika,
  • usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje tłoczników,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność wykonywania pomiarów,
  • precyzja i systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość budowy i działania tłoczników,
  • uprawnienia na suwnicę,

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę bezpośrednio przez Klienta, docelowo na czas nieokreślony,
  • 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00);
  • premia kwartalna;
  • praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie;
  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych),
  • prywatna opieka medyczna LUX-MED dla pracownika oraz członków rodziny
  • przyjazna atmosfera w pracy.

Benefity

  • opieka dedykowanego specjalisty

Zainteresowała Cię ta oferta? Zgłoś się jak najszybciej i zacznij pracę od zaraz!

Kontakt do Rekrutera: 501 587 563

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Aktualne oferty pracodawcy
SNT/Bydgoszcz/112022/MG

Ślusarz narzędziowy (tłocznia), Bydgoszcz