Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz Narzędziowy

MAUGO POLAND Sp. z o. o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy

Wolności 1A

Wieszowa (pow. tarnogórski)

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa, konserwacja, regeneracja tłoczników,

  • Usprawnienia i modyfikacje tłoczników,

  • Naprawa, czyszczenie, konserwacja, regeneracja tłoczników,

  • Testowanie oraz przygotowanie gotowych do produkcji narzędzi,

  • Uruchamianie tłoczników na prasach,

  • Podstawowa obsługa pakietu office, excel,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej narzędzi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,

  • Doświadczenie minimum 3 lata w pracy w narzędziowni zajmującej się konserwacją narzędzi tłocznych,

  • Odpowiedzialność za wykonaną pracę i powierzone mienie,

  • Znajomość budowy i ostrzenia narzędzi skrawających oraz tłoczników,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami metrologicznymi,

  • Umiejętność pracy na obrabiarkach potwierdzona praktyką -uniwersalna szlifierka narzędziowa, szlifierka do płaszczyzn, tokarka, frezarka,

  • Dobra znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych,

  • Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie działań zapobiegawczych,

  • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność,

  • Mile widziany kurs obsługi suwnic z poziomu roboczego "0",

  • Poszukujemy osób nastawionych na rezultaty, umiejących pracować w zespole, chętnych do uczenia się i gotowych do pracy w systemie III zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Maugo Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, która specjalizuje się w wytłaczaniu metalowych elementów dla krajowych oraz zagranicznych klientów z branży motoryzacyjnej. W związku z uruchomieniem nowych projektów i spodziewanym wzrostem produkcji, firma Maugo poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko ślusarz narzędziowy.

Miejsce pracy: Wieszowa (pow. tarnogórski)

Przewiń do profilu firmy