Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz Narzędziowy

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.O firmie

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenia przynajmniej zawodowego – preferowane techniczne,

  • dostępności do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych,

  • chęci nauki oraz rozwoju zawodowego – możliwość uzyskania uprawnień na obsługę suwnicy oraz spawalniczych,

  • poszukujemy osób nastawionych na rezultaty, umiejących pracować w zespole, chętnych do uczenia się i gotowych do pracy,

  • zdolności manualnych, sumienności i dokładności w wykonywaniu czynności,

  • znajomości rysunku technicznego.

Nasze wymagania

  • zapewnianie utrzymania narzędzi w pełnej sprawności produkcyjnej,

  • usuwanie bieżących awarii narzędzi tłoczących,

  • okresowe i prewencyjne przeglądy narzędzi,

  • udoskonalanie narzędzi w celu eliminowania braków i awarii,

  • prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • diekawą pracę w znanej,

  • międzynarodowej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia zawodowe,

  • kartę Multisport,

  • dodatek do dojazdu,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pakiet medyczny.

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Przewiń do profilu firmy