Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz Narzędziowy

  • Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Frohe Sp. z o.o.

    Szwedzka firma z branży tworzyw sztucznych z oddziałem w Nowej Wsi Wrocławskiej w związku z rozwojem produktów dla klientów Automotive, AGD, branży medycznej i spożywczej poszukuje:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Opis stanowiska:

    • regeneracja i konserwacja form wtryskowych
    • bieżące usuwanie awarii
    • realizowanie przeglądów maszyn i urządzeń
    • uczestniczenie w instalowaniu i uruchamianiu nowego sprzętu i jego odbiorze
    • raportowanie prac zgodnie z funkcjonującymi systemami raportowania
    • wsparcie operatorów w ustawianiu maszyn i urządzeń produkcyjnych

    Wymagania:

    • minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość budowy form wtryskowych
    • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do obróbki skrawaniem
    • uprawnienia do obsługi suwnicy
    • podstawowa znajomość rysunku technicznego
    • rozwinięte zdolności manualne, samodzielność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • dobre warunki pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • bony na święta z ZFŚS
    • ubezpieczenie na życie
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • miłą atmosferę pracy
    • darmowy transport do/z Wrocławia i do/ze Smolca

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.