Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

Franke + Pahl GmbH

  • Aurich, Bremen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów i podsystemów do szaf sterowniczych

  • Prowadzenie montażu na podstawie rysunków monterskich i planów

  • Prace ślusarskie

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny

  • wykształcenie kierunkowe jako Elektromechanik/ Mechatronik/ Mechanik przemyslowy/ Slusarz

  • świadectwo ukończenia szkoły

  • doświadczenie zawodowe

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

  • długoterminowa praca w jednym miejscu

  • premia powitalna w wysokości 300€ po przepracowaniu 3 miesięcy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15,00 €/h

  • dieta za każdy przepracowany dzień 28€ Netto (lub 48€ Netto, jeśli pracownik samodzielnie opłaca zawaterowanie

  • płatne nadgodziny 25%, 50% i 100%

  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny

  • zakwaterowanie opłacone przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i Internet

  • ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma

  • płatny urlop 25 w pierwszym i drugim roku, od trzeciego roku 27 od czwartego 30 dni.

  • premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony i przepracuje okres probny od 300€

  • premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150-300€

  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

  • opieka koordynatora polskojęzycznego

Firma Franke + Pahl należy do największych usługodawców z branży technicznej na terenie hamburgpółnocnych Niemiec. Jesteśmy na rynku od 50 lat i służymy swoją pomocą jako kompetentny partner w branży przemysłowej. Nasi pracownicy pracują przy interesujących projektach w branży przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy