Logo Pracuj.pl

Ślusarz

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbHO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca z rysunkiem technicznym,
  • podstawowe umiejętności heftowania/szczepniania metoda MAG 135

Nasze wymagania

  • doświadczenie minimum 1 rok,
  • mobilność (prawo jazdy kat. B oraz auto),
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Mile widziane

  • obróbka materiału (blachy) szlifowanie / ciecie szlifierka
  • pracy z palnikiem acetylenowo/tlenowym.

To oferujemy

  • umowa z niemieckim pracodawcą
  • stawka od 12€ netto za godzinę
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (jednoosobowe pokoje w pensjonatach)
  • wyposażenie po stronie pracodawcy (odzież robocza, buty, przyłbica Speedglas 9100V)
  • możliwość wypłaty zaliczek
  • premie świąteczne oraz wakacyjne
  • praca na terenie wschodnich Niemiec

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH

PUR-Montage-Dienstleistungs GmbH na rynku niemieckim działa od ponad 25 lat, zatrudniamy fachowców z branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji/spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność - na tym nam zależy!

Ślusarz, Niemcy