Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

SILVERHAND

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac ślusarskich i monterskich

  • praca na podstawie rysunku technicznego

  • obsługa elektronarzędzi

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

  • doświadczenie na ww. stanowisku

  • prawo jazdy kat. B i samochód

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie 20,00 EUR brutto / godzinę

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski

  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

  • respektowane prawo do urlopu

  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

SILVERHAND

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

10 lat to dopiero początek!

Przewiń do profilu firmy