Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

Bomet Sp. z o.o.

15 00020 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu profesjonalnych monterów i ślusarzy poszukujemy kandydatów do prac przy produkcji konstrukcji stalowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym składaniu konstrukcji stalowych

  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność łączenia elementów konstrukcji w metodzie MAG

  • udokumentowaną historie zatrudnienia

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę na pełen etat

  • składki na ZUS odprowadzone już od ok. 6000zł i więcej

  • wynagrodzenie godzinowe od 12,00€ do 13,00€ netto (na rękę)

  • możliwość pracy do ok. 200 godzin w miesiącu

  • zapewnione darmowe mieszkanie z WiFi

  • pokoje jedno / lub dwu osobowe

  • zwrot za przejazdy własnym autem w wysokości 0,30€/km

  • dopłatę do przejazdu w wysokości 50,00€ przy rozpoczęciu pracy

  • profesjonalną odzież roboczą

  • opiekę polskiego koordynatora

  • możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku na dzieci ok. 200€ / dziecko

  • regularne powroty do Polski w systemie 5/6 na 1

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy

O nas

Od ponad 20 lat zatrudniamy profesjonalistów z branży metalowej dla europejskich przedsiębiorstw.