Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie odpowiednich elementów do montażu poprzez trasowanie, cięcie, gięcie, docinanie, wiercenie, szlifowanie i walcowanie,

  • montaż (składanie i sczepianie) konstrukcji stalowych ze stali konstrukcyjnej i/lub nierdzewnej w oprzyrządowaniu na stołach monterskich wg dokumentacji technicznej,

  • naprawa i wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku,

  • preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu ślusarz lub monter konstrukcji stalowych,

  • bardzo dobra znajomość rysunku warsztatowego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • praktyka i samodzielność przy wykonawstwie konstrukcji, zbiorników, urządzeń i rurociągów ze stali konstrukcyjnej i nierdzewnej,

  • staranność i terminowość w wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

  • możliwość pracy na projektach w kraju i zagranicą,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • perspektywy podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • system premiowy oparty o wyniki pracy,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowania do urlopów wypoczynkowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet świąteczny

Miejsce pracy:

Polska.

PWG KRAKSERVIS Sp. z o.o. jest jednym z pierwszych polskich prywatnych przedsiębiorstw, nieustannie działającym na rynku niemieckim od 1989 roku, specjalizującym się m.in. w:

-wykonywaniu konstrukcji przemysłowych ze stali karbonowych i szlachetnych

-budowie urządzeń dla przemysłu energetycznego, papierniczego i spożywczego w zakresie produkcji maszyn, zbiorników i rurociągów oraz ich montażu, jak również wykonawstwu innych urządzeń przemysłowych ze stali nierdzewnych i specjalnych.

Przewiń do profilu firmy