Oferta pracy

Ślusarz - Operator Maszyn

GRH Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Wadowice Górne (pow. mielecki), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego klienta:

Ślusarza - Operatora Maszyn - prasy krawędziowe, lasery do cięcia stali, automaty do gięcia drutu

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - (prasy krawędziowe, lasery do cięcia stali, automaty do gięcia drutu)
  • Prace związane z wierceniem, cięciem, szlifowaniem i polerowaniem konstrukcji metalowych
  • Kontrola jakości wyrobów (pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi)

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale: 2800 – 3500 zł brutto + premie (od 100 do 470 zł)
  • WOLNE WEEKENDY
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 - 7:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Chęci do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy