Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz

  • Płock, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do naszego zespołu w Płocku poszukujemy osoby na stanowisko:
    ŚLUSARZ
    Miejsce pracy: Płock

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie prac ślusarskich w zakresie napraw wagonów-cystern,
    • przygotowywanie elementów konstrukcyjnych wagonów do spawania,
    • kontrola stanu technicznego wagonu.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe techniczne,
    • umiejętność obsługi maszyn, urządzeń oraz narzędzi elektrotechnicznych,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziane uprawnienia spawacza metodami 111, 311, 135,
    • mile widziane uprawnienia manewrowego lub ustawiacza,
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, suwnicy,
    • motywacja do pracy,
    • sumienność i dokładność.

    Oferujemy:

    • stabilną i interesującą pracę w przyjaznej atmosferze,
    • możliwość rozwijania kompetencji zawodowych,
    • korzystne warunki zatrudnienia,
    • pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    korzystając z funkcji APLIKUJ na dole ogłoszenia.
    Dział Personalny
    Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.
    ul. 11 Listopada 26,
    14-100 Ostróda
    Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych w Polsce zakładów, specjalizujących się w naprawie i budowie kolejowych wagonów towarowych. Nasi Pracownicy to najważniejszy kapitał, jakim dysponujemy. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nowych ludzi. Szkolenia i systematyczne budowanie kompetencji traktujemy,
    jako niezbędny składnik rozwoju Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.