Oferta pracy

Ślusarz/Polernik - Montażysta

TES Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma TES Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1987 roku jako firma typowo inżynierska, która postawiła sobie od początku bardzo wysokie zadania dostarczenia urządzeń gwarantujących najnowocześniejsze technologie w przemyśle opakowaniowym:

  • Maszyny rozdmuchowe do produkcji pojemników PET z preform
  • Systemy robotyzacji i automatyzacji odcinków technologicznych dowolnych procesów
  • Dedykowane maszyny i urządzenia pod zdefiniowane zastosowania
  • Form do maszyn rozdmuchowych

Zakres obowiązków:

  • Szlifowanie i polerowanie części składowych form
  • Montaż i demontaż form rozdmuchowych
  • Serwis, naprawa i konserwacja form
  • Inne prace warsztatowe

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zdolności manualne
  • Sumienność
  • Pracowitość
  • Dokładność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w polerowaniu elementów ze stali i aluminium

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo we wdrażaniu ciekawych projektów konstrukcyjnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TES Sp. z o.o.z siedzibą w Kowalach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest TES Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach przy ul. Magnackiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy