Ślusarz przemysłowy – monter konstrukcji

FormanwayO firmie

  • Belgia / 3670 Meeuwen, Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Klient ForManWay, renomowana firma specjalizująca się w produkcji instalacji przemysłowych i konstrukcji stalowych, poszukuje osoby do oddziału firmy w Belgii na stanowisko:
Ślusarz przemysłowy – monter konstrukcjiNumer ref.: 22/2020

Zadania:

  • Praca w hali fabrycznej przy montażu elementów metalowych według rysunku technicznego i planów montażu
  • Obsługa maszyn i narzędzi ślusarskich
  • Obsługa suwnicy z poziomu 0
  • Składanie gotowych elementów  i pozycjonowanie przed zasadniczym spawaniem
  • Spawanie metodą MAG, TIG (wstępne sczepianie)

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz, mechanik przemysłowy lub monter konstrukcji stalowych
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Aktualne uprawnienia do obsługi suwnicy - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wymagana praktyczna umiejętność spawania MAG i TIG (sczepianie elementów)
  • Konieczna podstawowa znajomość j. angielskiego

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat i pełne ubezpieczenie
  • Polska umowa, ZUS i PiT w Polsce
  • Stawka 14-15 euro/h "na rękę" (w tym zawarte jest: podstawa w PLN oraz diety w EURO)
  • Stała opieka i wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy
  • Nadgodziny w tygodniu i soboty
  • Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet
  • Bezpłatne dojazdy do pracy samochodem służbowym, lub kilometrówka na prywatny pojazd
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy