Ślusarz remontowy

PERN S.A.

  • Miszewko Strzałkowskie (pow. płocki)

    Miszewko Strzałkowskie (pow. płocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie elementów potrzebnych do realizacji prac montażowych, naprawczych i konserwacyjnych,

  • wykonywanie prac, remontowych, przeglądowych i konserwacyjnych na czynnych rurociągach, urządzeniach i obiektach technologicznych,

  • usuwanie nieprawidłowości i usterek w pracy maszyn i urządzeń mechanicznych,

  • wykonywanie włączeń technologicznych odcinka rurociągu i armatury.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych,

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi warsztatowych,

  • uprawnienia energetyczne E grupa I (pkt 2,9,10) i grupa II (pkt 6,7,10).

To oferujemy

  • Umowa na czas określony w celu zastępstwa.

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją

  • Brak okresu próbnego

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Imprezy integracyjne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Konkursy pracownicze

  • Szkolenia

  • Pakiet socjalny

  • Świadczenia świąteczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy