Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

  • Hetmańska 120, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Hetmańska 120

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji ślusarskich z wykorzystaniem narzędzi pneumatycznych oraz ręcznych części metalowych

  • Realizacja pomiarów z wykorzystaniem przyrządów jak mikromierz, suwmiarka, sprawdziany

  • Praca na podstawie rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną

  • Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami - praca z dużymi dokładnościami

  • Kontrola wizualna i wymiarowa wykonywanych sztuk

  • Współpraca z działem technologicznym i kontrolą jakości w celu usprawniania procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w wykonywaniu ręcznych prac ślusarskich lub innych przy użyciu elektronarzędzi oraz maszyn konwencjonalnych

  • Znajomość procesów obróbki metalu, takich jak: cięcie, gięcie, spawanie i szlifowanie

  • Rozwinięte umiejętności manualne

  • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność prawidłowej organizacji pracy własnej

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań

  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie

  • Praca w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze

To oferujemy

  • Miejsce pracy dedykowane zarówno dla Pań jak i Panów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)

  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Uczestnictwo w programie Scholar– dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zapraszamy do aplikacji.

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

W Pratt & Whitney Rzeszów tworzymy produkty, które mają znaczenie dla ludzi na całym świecie.

Kluczowe obszary naszych kompetencji to elementy blaszane i skomplikowane struktury statyczne oraz przekładnie silników lotniczych.

Przewiń do profilu firmy