Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Józefa Piłsudskiego 23

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń produkcyjnych w zakresie mechanicznym poprzez przeglądy i konserwacje

  • usuwanie na bieżąco usterek i awarii

  • udział w remontach urządzeń produkcyjnych i pomocniczych

  • nadzorowanie i koordynowanie prac podczas przeglądów i remontów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe ślusarz/mechanik samochodowy

  • aktualne uprawnienia spawacza

  • uprawnienia operatora wózków jezdniowych podnośnikowych

  • uprawnienia konserwatora wózków jezdniowych

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • dyspozycyjność i mobilność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • staż pracy w zawodzie

  • uprawnienia konserwatora suwnic

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę

  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie doświadczonego zespołu

  • motywujące warunki wynagradzania uwzględniające wyniki pracy (premia od wyników)

  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznego i zewnętrznego systemu szkoleń

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji

  • pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, fundusz świadczeń socjalnych, dodatki świąteczne

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.