Oferta pracy

Ślusarz Spawacz Aluminium TIG 141

ALUPRO s.c.O firmie

25‐35 zł brutto / godz.
  • Aleja Jana Pawła II 42
    Słupno (pow. wołomiński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ALUPRO s.c.

Aleja Jana Pawła II 42

Słupno (pow. wołomiński)

Jesteśmy firmą produkcyjną zajmującą się wytwarzaniem kratownic aluminiowych, masztów telekomunikacyjnych i drobnej konfekcji aluminiowej. Pracujemy również z blachami (obudowy, skrzynie itp). 90% aluminium 10% stal

Ślusarz-Spawacz TIG. Samodzielne stanowisko z możliwością własnej organizacji czasu pracy. Orientacja na zadanie wykonane całościowo. Jeśli spawasz TIG-iem, ale nie masz doświadczenia w aluminium - dostaniesz wsparcie naszych pracowników i konieczne przeszkolenie.

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie kratownicowych konstrukcji estradowych i telekomunikacyjnych
  • wykonywanie prac na tokarce oraz frezarce (prace proste - toczenie kołnierzy, wiercenie kołnierzy na podzielnicy, cięcie rur, frezowanie w rurach)
  • praca na pile taśmowej i tarczowej (cięcie profili na wymiar i pod zadanymi kątami)
  • wiercenie na wiertarkach kolumnowych
  • czyszczenie i bieżąca konserwacja obrabiarki.

PROFIL PRACOWNIKA:

  • podstawowej znajomości sprzętu spawalniczego TIG, umiejętności położenia spawu w tej technice
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań.
  • umiejętność samodzielnego czytania rysunków technicznych (prostych)
  • kreatywność w podejściu do zadań (umiejętność wykonania szablonu jeśli konieczny, zadbanie i zarządzenie przestrzenią przydzieloną do pracy)

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • bezpieczna – zapewniamy środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • pracę w jednozmianowym trybie z elastycznością godzin pracy (liczy się wykonana praca i łączna liczba przepracowanych godzin)
  • różnorodność zadań - to co można zautomatyzować jest automatyzowane, produkty krótkoseryjne

Więcej o naszej firmie na www.alupro.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy