Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Spawacz

M-Sport Poland Sp. z o.o.O firmie

M-Sport Poland Sp. z o.o.

Krakowska 4

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie podzespołów do samochodów rajdowych

  • Wykonanie podzespołów do samochodów rajdowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w ślusarstwie i blacharstwie samochodowym

  • Certyfikaty spawania metodami TIG i MIG (możliwość wyrobienia książki po podjęciu pracy)

  • Min. 3 lata doświadczenia w spawaniu stali w technologii TIG (konieczny certyfikat)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Wysoka estetyka pracy i wykonanych elementów

  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • Odpowiedzialność, dokładność, rzetelność

  • Łatwość komunikacji

  • Preferowana znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy w podobnym środowisku mile widziane

  • Powyższe stanowisko wymaga zdolności do efektywnej pracy pod presją czasu i nieszablonowego sposobu myślenia.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym zespole

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kariery

M-Sport Poland Sp. z o.o. jest krakowską filią brytyjskiej firmy M-Sport Ltd zajmującej się budowaniem i obsługą samochodów rajdowych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony do życia i szukasz pracy w świecie sportów motorowych, lubisz nowe wyzwania i pracę w zespole, to może być oferta właśnie dla Ciebie.