Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

ślusarz-spawacz

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Gdynia, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

Otwieramy przed Tobą nowe możliwości pracy!

  • Dla naszego klienta w Gdyni, który zajmuje się produkcją kompletnego wyposażenia kuchennego dla restauracji szybkiej obsługi, poszukujemy osób ślusarz-spawacz, którym gwarantujemy przeszkolenie z metody spawania TIG 141.

 Szuakmy osób z doświadczeniem jak i bez!

ślusarz-spawaczNumer ref.: /617/07/2021/KZ/102539

zadania

  • spawanie i montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej.

oczekujemy

  • przeszkolimy Cię ze spawania TIG 141, jeśli nie posiadasz uprawnień i doświadczenia,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
  • znajomość rysunku technicznego mile widziana, jednak nie jest to wymóg konieczny,
  • sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • silnej motywacji do pracy,
  • umiejętności pracy w grupie.

Masz pytania? Zadzwoń dziś 501 331 944.

Nie zwlekaj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z agencją pracy Randstad, a następnie możliwość zatrudnienia bezpośredniego w firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stałe wynagrodzenie miesięczne + premie uznaniowe (od 300 zł brutto/msc do nawet 1500 zł brutto/msc),
  • możliwość wypracowywania nadgodzin,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz doszkolenie posiadanych umiejętności,
  • branie udziału w wewnętrznych szkoleniach i zdobycia uprawnień TIG 141!
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne