Oferta pracy

Ślusarz - Spawacz

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” sp. z o.o.

  • Toszecka 102, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Toszecka 102

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich,

  • Wykonywanie operacji przygotowania, składania, sczepiania detali zespołów,

  • Spawanie metodą MAG,TIG,

  • Wypełnienie dokumentacji w procesie produkcyjnym,

  • Kontrola wykonywanych elementów zgodnie z zaleceniami i dokumentacja techniczną,

  • Terminowe wykonywanie przydzielonych zdań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Min 2 letnie doświadczanie na stanowisku spawacz,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość technologii spawania metodą MAG (135)/MIG (131), TIG (141) (posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych), spawanie grup materiałowych FM3,

  • Umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi ślusarsko-spawalniczych,

  • Doświadczenie w pozycji spawania: PF,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego,

  • Dodatkowe benefity m.in.: dofinansowanie do biletów na dojazd do pracy, dofinansowanie do wypoczynku letniego pracowników i członków rodzin, opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” sp. z o.o. ul. Toszecka 102, 44-117 Gliwice www.obrum.gliwice.pl

Spółka w Grupie Kapitałowej PGZ, której podstawowym przedmiotem działalności jest kompleksowe prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych, specjalizująca się w projektowaniu pojazdów wojskowych, symulatorów sprzętu wojskowego, poszukuje osób chętnych do podejmowania nowych wyzwań i wspólnego tworzenia wartości spółki.

Jeżeli chcesz mieć udział w tworzeniu systemu bezpieczeństwa kraju, a jednocześnie pracować z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w sprzęcie wojskowym, a przy tym mieć szansę na rozwój osobisty oraz czynny udział w rozwoju firmy, zapraszamy do współpracy.

Przewiń do profilu firmy