Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ślusarz - Spawacz

HTECH PL Sp. z o.o.O firmie

HTECH PL Sp. z o.o.

Kołłątaja 3C

Głubczyce

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie powierzonych obowiązków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe mechaniczne

  • znajomość rysunku technicznego

  • mile widziane umiejętności spawania

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie

  • zdolności manualne

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie godzinowe + miesięczna premia regulaminowa

  • pakiet socjalny

  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • interesującą pracę w systemie jednozmianowym w przyjaznej atmosferze