Logo Pracuj.pl

Ślusarz - Spawacz

Polned UitzendbureauO firmie

  • Eindhoven, Holandia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • spawanie metodą MIG-MAG lub TIG
  • spawanie różnego rodzaju elementów (blachy, rury, konstrukcje)
  • spawanie elementów o różnej grubości (głównie cienkie elementy)
  • obsługa robota spawalniczego (wkładanie/wyjmowanie elementów i ewentualne poprawki spawalnicze po robocie)
  • wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich

Nasze wymagania

  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG-MAG lub TIG
  • doświadczenie w pracy w zakładzie metalowym/mechnicznym/ślusarskim
  • zdolności manualne i techniczne
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • punktualność
  • odpowiedzialny stosunek do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zorganizowanie wyjazdu do Holandii i powrotu do kraju
  • stabilne i legalne zatrudnienie w zakładzie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
  • zakwaterowanie na terenie Holandii
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dojazd do zakładu pracy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Polned Uitzendbureau

Polned Uitzendbureau to dobrze zorganizowana i profesjonalnie działająca Agencja Zatrudnienia zajmująca się pośrednictwem pracy na terenie Holandii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rekrutacji pracowników oferując pracę w różnych sektorach.

Ślusarz - Spawacz, Eindhoven, Holandia