Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Spawacz

Polned Uitzendbureau

  • Eindhoven, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • spawanie metodą MIG-MAG lub TIG

  • spawanie różnego rodzaju elementów (blachy, rury, konstrukcje)

  • spawanie elementów o różnej grubości (głównie cienkie elementy)

  • obsługa robota spawalniczego (wkładanie/wyjmowanie elementów i ewentualne poprawki spawalnicze po robocie)

  • wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich

Nasze wymagania

  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG-MAG lub TIG

  • doświadczenie w pracy w zakładzie metalowym/mechnicznym/ślusarskim

  • zdolności manualne i techniczne

  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

  • punktualność

  • odpowiedzialny stosunek do pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zorganizowanie wyjazdu do Holandii i powrotu do kraju

  • stabilne i legalne zatrudnienie w zakładzie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość długotrwałej współpracy

  • wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)

  • zakwaterowanie na terenie Holandii

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • dojazd do zakładu pracy

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Polned Uitzendbureau to dobrze zorganizowana i profesjonalnie działająca Agencja Zatrudnienia zajmująca się pośrednictwem pracy na terenie Holandii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rekrutacji pracowników oferując pracę w różnych sektorach.

Przewiń do profilu firmy